Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.04.2009, 21:22
Jak nie przekonuje was to ze szkodzi to sobie pomyslcie o pieniadzu

A teraz - jak nie palic? Ja rzucałem dziesiatki razy juz i nigdy sie nie udawalo... zawsze byla ta napinka na te fajki "nie zapale chocby nie wiem co!" i to nie dzialalo. Pewnego dnia lajtowo sobie powiedzialem, nie pale i tyle i nikt nawet nie wiedzial ze przestalem palic, nie odnosilem sie z tym tak bardzo jak wczesniej i powiem wam ze nie pale juz ponad miesiac...
Odpowiedz cytując