Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.04.2009, 21:19
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tez nie przytylem, ale chyba dlatego ze codzienie na basen o 6.30 rano zapylalem.
Bo musze przyznac uczciwie, ze zarlem jak prosie.
tak często
http://pl.wikipedia.org/wiki/Euforia_biegacza

z nałogu w nałóg ;-)

PS. sam jestem "uzależniony" od wysiłku fizycznego(biegi, rower, siłka)... jeśli tak to można nazwać
tydzień bez ... i jestem rozdrażniony
Odpowiedz cytując