filip_wislak napisał(a):

Mam spory problem. Komp chodził dobrze, aż do dziś. Przez 2 godziny zawiesił mi się już z 5 razy (!). Po zresetowaniu kompa wyskakuje taka tabliczka: http://i41.tinypic.com/15f4rx0.png
Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.
|
Podbijam... nikt nie wie ?

Bo coraz częściej mi ten błąd wyskakuje.