Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 02.04.2009, 20:45
filip_wislak napisał(a):Wyświetl post
Mam spory problem. Komp chodził dobrze, aż do dziś. Przez 2 godziny zawiesił mi się już z 5 razy (!). Po zresetowaniu kompa wyskakuje taka tabliczka: http://i41.tinypic.com/15f4rx0.png
Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.
Podbijam... nikt nie wie ? Bo coraz częściej mi ten błąd wyskakuje.
Odpowiedz cytując