eye63 napisał(a):

|
Fakt faktem - ustrzeliliśmy najwięcej bramek w historii (mam to gdzieś z kim, to są el. MŚ, tutaj podobno nie ma już słabych drużyn).
|
Można i tak
Ale te bramki przy ew. wejściu z drugiego miejsca nie będą brane pod uwagę(odpada najgorsza drużyna), a trzy punkty z San Marino skasują wszyscy.
Szpakowski miał rację - przegrywając z Irlandią praktycznie wypadliśmy z gry. Jedyne co nam pozostaje, to liczenie na cud i (w niektórych przypadkach) skandowanie "Leooo".
Powtórzę - można i tak.