Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 02.04.2009, 20:13
Wlasnie zapalilem szluga i po chwili znalazlem ten temacik.
Palilem w Polsce od 7 roku zycia, bo Kazimierz to byla taka dzielnica na ktorej wszyscy jarali. Pamietam rowniez, ze na kazdym meczu Wiselki potrafilem wypalic po dwie paczki.
Przestawalem palic kilkakrotnie i nie jaralem przez ostatnie 10 lat, myslalem ze juz nigdy nie zapale. Bylem nawet bardzo radykalny w stosunku do palaczy, a w szczegolnosci do palaczek, az tu nagle przyszedl rozwod i znow jaram jak lokomotywa.
Zycze wiec powodzenia tym co rzucili palenie.
Odpowiedz cytując