pan_premier napisał(a):

wątpie czy kogoś to obchodzi, ale dla osoby nie palącej smród z ust palącego jest naprawdę straszny. Smród ubrań, notatek, kazdej rzeczy...
a kieyd juz zapamietasz sobie ,z ę od kogos zawsze wali, to jak spotykasz ta osobe, to smród przesłania wszystko :/
|
ooo to to właśnie
aż nie potrafię zliczyć ile razy na jakimś przyjęciu czy dyskotece poznałem cudowną dziewczynę i wszystko się rozsypywało jak po 2 sekundach od zbliżenia się bardziej niż pół metra zaczynało mi się kręcić w głowie ...
"Zapach kobiety" jest niepowtarzalny a już na pewno nie przypomina zapachu kiepa
