Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.04.2009, 20:13
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
wątpie czy kogoś to obchodzi, ale dla osoby nie palącej smród z ust palącego jest naprawdę straszny. Smród ubrań, notatek, kazdej rzeczy...

a kieyd juz zapamietasz sobie ,z ę od kogos zawsze wali, to jak spotykasz ta osobe, to smród przesłania wszystko :/
ooo to to właśnie

aż nie potrafię zliczyć ile razy na jakimś przyjęciu czy dyskotece poznałem cudowną dziewczynę i wszystko się rozsypywało jak po 2 sekundach od zbliżenia się bardziej niż pół metra zaczynało mi się kręcić w głowie ...

"Zapach kobiety" jest niepowtarzalny a już na pewno nie przypomina zapachu kiepa
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując