|
na chwile obecną to juz nie ma wiekszego sensu, sezon konczy sie za tydzien, wiec proponuje wszystkim nowym, aby trenowali tą gre indywidualnie, a po sezonie zglosili swoje kandydatury na nowy, nadchodzący sezon [rozpocznie sie zaraz po zakonczeniu obecnego]
|