Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 02.04.2009, 20:07
na chwile obecną to juz nie ma wiekszego sensu, sezon konczy sie za tydzien, wiec proponuje wszystkim nowym, aby trenowali tą gre indywidualnie, a po sezonie zglosili swoje kandydatury na nowy, nadchodzący sezon [rozpocznie sie zaraz po zakonczeniu obecnego]
Odpowiedz cytując