Ja nie pale póki co 40 dni ale jadę na nicorette więc nałóg nikotynowy trzyma. Jak dla mnie to mógłbym tak do końca życia, kopie w głowę jak papierosy, dużo taniej.
wislak_92 napisał(a):

Podbijam. Spotkał się ktoś? jaki efekt? Trochę czytałem na ten temat na jakimś forum o e-paleniu ale nie miałem z tym styczności.