Wyświetl pojedynczy post
Saturas
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.04.2009, 20:01
Ja nie pale póki co 40 dni ale jadę na nicorette więc nałóg nikotynowy trzyma. Jak dla mnie to mógłbym tak do końca życia, kopie w głowę jak papierosy, dużo taniej.

wislak_92 napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości: e-papieros zamiast zwykłego papierosa? Próbował ktoś? Działa? -> http://allegro.pl/item591236829_elek...kartridze.html
Podbijam. Spotkał się ktoś? jaki efekt? Trochę czytałem na ten temat na jakimś forum o e-paleniu ale nie miałem z tym styczności.
Odpowiedz cytując