Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 02.04.2009, 19:25
Zastanawiam się nad wzięciem telefonu HTC TouchHD Miał ktoś styczność z owym modelem lub mógłby coś ciekawego na jego temat napisać ?
oderint dum metuant

JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Odpowiedz cytując