Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
301
02.04.2009, 19:25
Zastanawiam się nad wzięciem telefonu HTC TouchHD
Miał ktoś styczność z owym modelem lub mógłby coś ciekawego na jego temat napisać ?
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Mlody Wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody Wislak
Znajdź inne posty napisane przez Mlody Wislak