Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.04.2009, 16:24
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
wątpie czy kogoś to obchodzi, ale dla osoby nie palącej smród z ust palącego jest naprawdę straszny. Smród ubrań, notatek, kazdej rzeczy...

a kieyd juz zapamietasz sobie ,z ę od kogos zawsze wali, to jak spotykasz ta osobe, to smród przesłania wszystko :/
To prawda,
przedtem zdawalem sobie sprawe, ze fiolkami nie pachne, ale teraz - jak dziewuchy z dyma wracaja, to idzie nos urwac. Wlosy im smierdza, cera jak u Czesia... a z reszta widomo z czym kobieta sie lepiej w ustach prezentuje niz z papierosem.



Do cmienia juz nie wroce. Szkoda mi po prostu tego czasu ktory juz nie pale. I podobnie jk Lord W - mam dla kogo.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując