Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.04.2009, 16:06
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
wątpie czy kogoś to obchodzi, ale dla osoby nie palącej smród z ust palącego jest naprawdę straszny. Smród ubrań, notatek, kazdej rzeczy...

a kieyd juz zapamietasz sobie ,z ę od kogos zawsze wali, to jak spotykasz ta osobe, to smród przesłania wszystko :/

To wyobraz sobie ze jak mialem knajpe i choc byla wentylacja to jak wracalem do domu i otwieralem drzwi to tak walio papierochami ze mama wstawala bo nie mogla wytrzymac.
Potem musialem sie w garazu przebierac ciuchy raz ubrane i pralka dopiero potem wchodzilem do domu.


Niedawno moja dziewczyna zapalila jednego(tez nie pali ze trzy lata) zebu ukryc to przedemna zmienila ubranie wykompala sie nawet glowe umyla zabki tez.
Przychodzi do sypialni przytulila sie a ja palilas no co ty, palilas no jednego bo mnie namowily kolezanki odrazu mi nosem zakrecilo
,
Odpowiedz cytując