Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.04.2009, 15:51
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Jutro mija 7 miesiecy podczas ktorych nie mialem dymu w mordzie.
Musisz opalić ten wynik.
A tak na serio to gratulacje, pety to oprócz może ćpania jakiegoś gówna typu heroina , to najbardziej s****ysyński nałóg ,bo nie da się(a przynajmniej znam może max kilka takich osób)palić nienałogowo.Albo jarasz albo nie.Pic można weekendowo, jarać zioło też ale to cholerstwo jest przebiegłe jak mało co.

ps mój rekord niepalenia to 2 miechy gdzie podpalałem ale to może max 1 wysępiony pet na tydzień , potem pojechałem na grube party do Londynu więc **** - paczuszkę trza kupić ale tylko jedną - tam już poszła i druga no i jak wróciłem to wszystko zaczęło się od nowa.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 02.04.2009 o godz. 15:55.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując