Wyświetl pojedynczy post
Lord W.
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Gród Kraka >>SVS<<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.04.2009, 15:45
Pół roku temu urodziła mi się córeczka i od tego czasu papierosa w ustach nie miałem. Okupiłem to ok 8 kg zwyżką "formy" Papierosy śnią mi się przynajmniej raz w tygodniu, a każda stresująca sytuacja uwidacznia się drżeniem dłoni. Ale się trzymam bo mam dla kogo.

Mogę stwierdzić, że nałóg to przefrancowaty, skoro po takim czasie mi nie przeszło.

Paliłem 11 lat, w ostatnim okresie po półtorej paczki dziennie, o imprezach nie wspominając.

Życzę powodzenia w rzucaniu
Wisła Alcohooligans
Odpowiedz cytując