Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.04.2009, 15:36
godzilla napisał(a):Wyświetl post
hehe cos w tym jest bo wczoraj rzucilem, dobry znak dla mnie pozdrawiam i trzymaj fason
dla mnie to nie jest rzucenie palenia tylko zrobienie sobie przerwy...
dzdw napisał(a):
Palenie to nawet nie nałóg.To pieprzone przyzwyczajenie
bardzo duzo w tym racji...

ja nie pale 10 miechow ;-)
Odpowiedz cytując