godzilla napisał(a):

hehe cos w tym jest bo wczoraj rzucilem, dobry znak dla mnie pozdrawiam i trzymaj fason
|
dla mnie to nie jest rzucenie palenia tylko zrobienie sobie przerwy...
dzdw napisał(a):
|
Palenie to nawet nie nałóg.To pieprzone przyzwyczajenie
|
bardzo duzo w tym racji...
ja nie pale 10 miechow ;-)