Wyświetl pojedynczy post
puchaty1906
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.04.2009, 15:32
Palę już jakieś 2,5 roku, z przerwą (udało się rzucić na 3 miesiące). Średnio spalam, 2-3 fajek dziennie, ale zdarza się, że nie jaram w ogole przez 2 dni, a potem 5 w jeden dzień. Nie ma reguły. No i oczywiści masakra jak jest melanż konkretny, bo od pewnej ilości alku to człowiek odpala jednego od drugiego.

Tak jak sklak1906 powiedział, rzucanie to kwestia silnej woli. Mnie pomagają gumy mocno miętowe, gdy dopada kryzys i koniecznie chce się wyciągnąć papierosa. Plastrów, czarów, tabletek, i innych nie próbowałem.

Rzuciłbym, ale nie mam motywacji
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
Odpowiedz cytując