|
zastanawiam sie na czymś na jutro ...
Montpellier - Clermont 1
Bielefeld - Schalke X2
Unirea - Otopeni 1
Empoli - Frosinone 1
Wie ktoś ile drużyn w Serie B wchodzi do Serie A?
Co myślicie o Federer R. - Djokovic N. 1
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|