Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.04.2009, 15:22
Ela napisał(a):Wyświetl post
Bernard Shaw : " Rzucić palenie? Nic trudnego, setki razy to robiłem, zawsze mi się udawało. "

Nie napinajcie sie Elzbieta, bo pekniecie!
Jak pewien grzybek lesny!

Nie palisz, nie plilas, wiec co ?
Wiec arrivederci prinicpessa.

saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie przeszkadza mi dym w pomieszczeniu, nie przytylem mialem troche wiekszy apetyt na poczatku.

Z miesiac temu mialem sen tak realny ze az sie obudzilem przerazony bo snilo mi sie ze znow pale
Ja jestem typowym przerzutem bo mnie najbardziej w****iaja teraz palacy.

Tez nie przytylem, ale chyba dlatego ze codzienie na basen o 6.30 rano zapylalem.
Bo musze przyznac uczciwie, ze zarlem jak prosie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując