Nitrox napisał(a):

|
Ja rzucilem dzieki BRT i nie palilem przez dwa lata. Rzucilem bo mi papierosy poprostu obrzydły !! !! W listopadzie przez pewna sytuacje znowu zaczalem palic, bardzo glupi blad zrobilem. w poniedzialek jestem zapisany na kolejny zabieg Brt i bedzie po papierosach. Niestety sam od siebie nie potrafie rzucic ;/
|
BRT czyli co to jest? Możesz wyjaśnić?