Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.04.2009, 15:03
Ja rzucilem dzieki BRT i nie palilem przez dwa lata. Rzucilem bo mi papierosy poprostu obrzydły !! !! W listopadzie przez pewna sytuacje znowu zaczalem palic, bardzo glupi blad zrobilem. w poniedzialek jestem zapisany na kolejny zabieg Brt i bedzie po papierosach. Niestety sam od siebie nie potrafie rzucic ;/

Odpowiedz cytując