Temat
:
Rzucanie palenia
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
2
02.04.2009, 14:58
hehe cos w tym jest bo wczoraj rzucilem, dobry znak dla mnie
pozdrawiam i trzymaj fason
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla