Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 02.04.2009, 14:46
Ja jestem jeszcze liderem ale mam tylko jeden punkt przewagi, bo ostatnim nieszczesliwym remisie z 3 druzna :/
Dobrze ze teraz mam nawet łatwy przeciwników.
Mam takie pytanie, czy za awans dostaje sie jakas kase

Odpowiedz cytując