Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 02.04.2009, 14:34
Mnie tam gra Smolarka nie przeszkadzała ;] trzy farfocle ale dla czwartej bramki warto było oglądać;]

Jednak rzeczywiście nie jest to piłkarz w świetnej formie. Ale grać potrafi. A nigdzie nie chcą go za charakter i muchy w nosie.



Jakby w bramce wisiał ręcznik to niewiele by się zmieniło;]

Chociaż radio rano informowało, że w miejsce Borubara powołany został Radzio Majdan ;D
Odpowiedz cytując