|
Mnie tam gra Smolarka nie przeszkadzała ;] trzy farfocle ale dla czwartej bramki warto było oglądać;]
Jednak rzeczywiście nie jest to piłkarz w świetnej formie. Ale grać potrafi. A nigdzie nie chcą go za charakter i muchy w nosie.
Jakby w bramce wisiał ręcznik to niewiele by się zmieniło;]
Chociaż radio rano informowało, że w miejsce Borubara powołany został Radzio Majdan ;D
|