BRTS39 napisał(a):

Wolfsburg - Bayern 2
Co myślicie?
|
tego meczu bym nie ruszał.to jest mecz drugiej w tabeli druzyny z trzecią.w dodatku Wolfsburg gra fenomalnie na własnym stadionie(11zwyciestw,1remis,0porażek).bayern jest drużyną wybitnie chimeryczną i potrafią stracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie,a na dodatek w przyszlym tygodniu czeka ich w LM hit z Barcą więc moze byc tak ze w lidze będą odstawiać nogi.
a i pytanie do znawców:jak wygląda sprawa z Tonim i Klose

nadają się do gry czy jeszcze długo nie?
edit:Toni wznowił treningi i byc moze zagra,ale w jakiej jest dyspozycji po kilku tyg przerwy?