Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 02.04.2009, 14:01
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Wolfsburg - Bayern 2
Co myślicie?
tego meczu bym nie ruszał.to jest mecz drugiej w tabeli druzyny z trzecią.w dodatku Wolfsburg gra fenomalnie na własnym stadionie(11zwyciestw,1remis,0porażek).bayern jest drużyną wybitnie chimeryczną i potrafią stracić punkty w najmniej oczekiwanym momencie,a na dodatek w przyszlym tygodniu czeka ich w LM hit z Barcą więc moze byc tak ze w lidze będą odstawiać nogi.
a i pytanie do znawców:jak wygląda sprawa z Tonim i Klose nadają się do gry czy jeszcze długo nie?

edit:Toni wznowił treningi i byc moze zagra,ale w jakiej jest dyspozycji po kilku tyg przerwy?
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 02.04.2009 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując