1q2 napisał(a):

No ja bym dyskutował czy potrzeba nam 36 letniego emeryta który 3 rok siedzi na
ławie.
|
Lepszy 36 bramkarz, doświadczony niż "szmaciarz".
Zwierze napisał(a):

|
Człowieku opanuj się... Jak transfer jeszcze nie wiadomo co i jak a ty piszesz... Takie pierdoły jak ty to mogą napisać kibice wszystkich "ekstraligowych" zespołow.
|
Zmierzam do tego że chciałbym aby taki transfer doszedł do skutku.