Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9444
Stary 02.04.2009, 13:31
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ja bym dyskutował czy potrzeba nam 36 letniego emeryta który 3 rok siedzi na
ławie.
Lepszy 36 bramkarz, doświadczony niż "szmaciarz".

Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Człowieku opanuj się... Jak transfer jeszcze nie wiadomo co i jak a ty piszesz... Takie pierdoły jak ty to mogą napisać kibice wszystkich "ekstraligowych" zespołow.
Zmierzam do tego że chciałbym aby taki transfer doszedł do skutku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.04.2009 o godz. 15:46.

Odpowiedz cytując