SH88 napisał(a):

czy mi się wydaje czy podczas meczu były wyzwiska w kierunku Naszej Drużyny ?
" Wisłę trzeba pier.... "
|
rozbawiło mnie zachowanie Szpakowskiego który zaraz po tym wydarzeniu przekonywał ze na stadionie jest fantastyczna atmosfera i głosny doping
szacunek.