Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 02.04.2009, 10:34
SH88 napisał(a):Wyświetl post
czy mi się wydaje czy podczas meczu były wyzwiska w kierunku Naszej Drużyny ?
" Wisłę trzeba pier.... "
rozbawiło mnie zachowanie Szpakowskiego który zaraz po tym wydarzeniu przekonywał ze na stadionie jest fantastyczna atmosfera i głosny doping
szacunek.
Odpowiedz cytując