Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 02.04.2009, 10:07
Ja pię 3 kawy dziennie i potrafie sam wszamć tabliczkę czeklolady (ale codziennie jej nie jem;P ) i powiem Wam, że skurczy już dawno nie miałem. W życiu ne brałem odżywek nie licząc śmiesznego HMB przez 2 miesiące na początku liceum. Kurczaki, ryby, ryż, kawa, czekolada lub magnez w postaci tabletek i daje rade
Odpowiedz cytując