|
czy picie 3 kaw dziennie wpływa negatywnie na trening na siłowni ? Wiem że kofeina podnosi hormon stresu kortyzol a on źle wpływa na mięśnie.Nigdy nie paliłem ale jestem uzależniony od kawy , mam kilku kumpli co palą nałogowo i maja świetne wyniki na siłowni, wiec może to są mity że niektóe używki szkodzą ? Byłbym wdzięczny za Wasze opinie.
|