Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1711
Stary 02.04.2009, 08:36
Podobny wynik z San Marino osiągnęła by nawet C. pod wodzą niezapomnianego Stefana. Co ja mówię, nawet Tłoki Gorzyce by ich rozjechały, choć nie 10-0.

Reakcja naszych taka, jakby Gołota po ostatniej kompromitacji wszedł do pierwszej lepszej knajpy i strzelił w mordę pierwszego kolesia, który by się mu napatoczył.

Trochę wstyd tak bić słabszego i wyżywać się na nim za poprzednią kompromitację.

Niemniej wynik poszedł w świat, chłopaki poprawili sobie samopoczucie a i dziennikarze Leo odpuszczą. Do następnej wtopy, która jest nieunikniona.

Jakoś zupełnie marginalnie komentują media wyniki naszej grupy - sytuacja jest zła. A dramatyczna to będzie na jesieni.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując