Mareq napisał(a):

Ale głosowanie w Irlandii będzie głosowaniem nad traktatem z poprawkami
|
Ja sie nie znam, ale wyczytałem gdzieś, że Traktat, który będą powtórnie głosowali Irlandczycy, musi być BEZ poprawek. Bo cała reszta Europy już ratyfikowała dokument konkretny, w konkretnym brzmieniu, a nie może być tak że jedni sobie ratyfikuja to drudzy tamto.