Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
macyo
Kangoo supersonic
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim
Offline
#
1703
01.04.2009, 22:29
Słowacja rozegrała 5 meczów a my 6. Większa czarna więc jest u nas
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
macyo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do macyo
Znajdź inne posty napisane przez macyo