|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline
|
#1714

01.04.2009, 22:02
|
WiślakNH napisał(a): 
Gdyby Polska chociaż zremisowała wpadł by dość fajna sumka,nie mówiąc nawet o wygranej...wszystkie mecze powchodziły.
Środa
Węgry - Malta 1
Szwajcaria - Mołdawia 1
Walia - Niemcy 2
Łotwa - Luksemburg 1
Dania - Albania 1
|
Zwycęstwoooo 
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|
|