|
Wracając do WTSK, czego się spodziewaliście po gościach którzy dostają przy każdej okazji notoryczny w....... od Wisły? Większość ich flag kończy w Krakowie lub jak ostatnio w Warszawie. Nikt ich poważnie nie traktuje, więc jedyna szansa by zaistnieć to zaśpiewać WTSK na reprezentacji.
Smolarek po meczu, jak ruszył z niderlandzkim dialektem, to TV zaczął sam szukać translatora.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|