Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 01.04.2009, 20:37
Panowie postawilem Holandia-Macedonia1/1 (Wynik do przerwy/wynik końcowy)Czy to znaczy ze maja oby dwie polowy wygrac czy wystarcze ze np pierwsza wygraja 3-0 a druga zremisuja 0-0 i wygrywam? to gitara postawilem Australia-Uzbekistan1 , Holandia-Macedonia1/1, Anglia-Ukraina 1 2z 3 za 105 zl do wygrania 205 zl
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 01.04.2009 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując