Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Zacu
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1651
01.04.2009, 20:33
ale przed WTSK bylo spiewane HSV to ich napewno podraznilo slychac bylo to z innej czesci stadionu
Zacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zacu
Znajdź inne posty napisane przez Zacu