AS82 napisał(a):

|
Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK
|
Z tego co wiem Korona zerwała zgodę z Cracovią.
Boguski ! raz, dwa, trzy ?