NowaHutaWNH napisał(a):

|
tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?
|
A czy my spiewaliśmy cos na Lecha Legie Widzew Korone tec.

zadarto sie pare razy Wisła Kraków nikogo nie obrażając.