Wyświetl pojedynczy post
zimka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1642
Stary 01.04.2009, 20:26
NowaHutaWNH napisał(a):Wyświetl post
tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?

A czy my spiewaliśmy cos na Lecha Legie Widzew Korone tec. zadarto sie pare razy Wisła Kraków nikogo nie obrażając.
Odpowiedz cytując