|
W dzisiejszym meczu nie liczę tylko na zwycięstwo ( bo to jest pewne !- nie oszukujmy się !)
Liczę na to ,że zagramy ofensywnie , narzucimy od początku swój styl i będziemy skuteczni ! Wtedy wynik może być nawet dwucyfrowy.....
Co do składu - Dobrze ,że Rafał dostaje szanse........Podzielam zdanie przedmówców co do Kokoszki ! Skoro nasz szkoleniowiec boi się go wystawić z San Marino to się pytam : Z kim on się k....wa ma ogrywać ?
|