flamengista napisał(a):

W dzisiejszym meczu mnie wkurza to, że dziennikarze mówią o "zmazaniu plamy" i "rehabilitacji".
Rehabilitacją będzie wygranie wszystkich meczy do końca eliminacji - i to w niezłym stylu.
A nie pokonanie drużyny kelnerów i kierowców taksówek, którą każdy leje.
|
Dokładnie - reprezentacja 40 milionowego kraju spotyka się z drużyną amatorów a jest takie poruszenie, jak gdyby grali z jakimś solidnym przeciwnikiem. Paranoja.
Zobaczymy, jak wypadnie Boguski ...