Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1600
Stary 01.04.2009, 19:04
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym meczu mnie wkurza to, że dziennikarze mówią o "zmazaniu plamy" i "rehabilitacji".

Rehabilitacją będzie wygranie wszystkich meczy do końca eliminacji - i to w niezłym stylu.

A nie pokonanie drużyny kelnerów i kierowców taksówek, którą każdy leje.
Dokładnie - reprezentacja 40 milionowego kraju spotyka się z drużyną amatorów a jest takie poruszenie, jak gdyby grali z jakimś solidnym przeciwnikiem. Paranoja.

Zobaczymy, jak wypadnie Boguski ...
Odpowiedz cytując