Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
1595
01.04.2009, 18:22
Nie rozumiem tego naszego selekcjonera.Znowu dość dziwny skład
Może mi ktoś wytłumaczyć , czemu gdy Kokoszka siedział u nas na ławie Leo powoływał Go wychwalał, a teraz gdy gra regularnie w serii B , nie mieści się nawet w kadrze z Irlandią?
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn