Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 01.04.2009, 18:22
Nie rozumiem tego naszego selekcjonera.Znowu dość dziwny skład
Może mi ktoś wytłumaczyć , czemu gdy Kokoszka siedział u nas na ławie Leo powoływał Go wychwalał, a teraz gdy gra regularnie w serii B , nie mieści się nawet w kadrze z Irlandią?
Odpowiedz cytując