Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1962
01.04.2009, 17:39
A może taki wzór rzeczywiście był rozważany, tylko wykorzystano Prima Aprilis żeby poznać w razie czego negatywne opinie kibiców?
Poza tym ten wzór nie jest taki zły. Mi się osobiście nawet podoba.
Zobaczcie to:
I dalej twierdzicie że obciachowy?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L