Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1962
Stary 01.04.2009, 17:39
A może taki wzór rzeczywiście był rozważany, tylko wykorzystano Prima Aprilis żeby poznać w razie czego negatywne opinie kibiców?

Poza tym ten wzór nie jest taki zły. Mi się osobiście nawet podoba.
Zobaczcie to:


I dalej twierdzicie że obciachowy?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując