Temat
:
Prima aprilis..
Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
10
01.04.2009, 13:58
piter116
napisał(a):
A co to za problem się umówić
? Jeśli byłaby to prawda, redakcja TWSD swoją niechęć do tego projektu skwitowałaby nadzieją, że to żart prima aprilisowy
Aha. nie Hutnik, nie Tarnów, a Zwierzyniecki :
http://tsw.com.pl/?dzial=news&id=4833
Cholera,boli mnie to że z moich informacji wynika że te 2 redakcjie się nie lubią więc nie wiadomo czy to było umuwione... Pozostaje mieć nadzieję, bo na innych stonach Wisły nic o tym nie ma
Proximus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Proximus
Znajdź inne posty napisane przez Proximus