Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 01.04.2009, 13:55
Rok temu brachol,wydrukowal mi wezwanie na komisariat jako podejrzany.



2 godziny kminiłem co takiego przeskrobałem w ostatnich miesiach zeby mnie o cos posadzili/

dopiero potem uswiadomilem sobie ze jest 1 kwiecien.


Ale tak to subany podrobil,podpis komisarza itd ze na pierwszy rzut oka wygladało jak najbardziej wiarygodnie.

To byly "ciezkie" 2 godziny (ale dupa jestem bo brakowalo najwazniejszego-pieczatki,wiec moglem skumac o co kaman juz duzo wczesniej )
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując