Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1957
01.04.2009, 13:19
Bez żartów... jakby nie było to wzór krzesełek jest o prostu do 4 liter... Na gorze powinno byc wielkie Wisła a pod spodem 1906 i tyle...
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
Z NIĄ
SIĘ LICZY
KAŻDY
JESTEŚMY
DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH
SERCACH BIAŁA
GWIAZDA
I
NAWET JEŚLI BĘDZIE
ŹLE
MY
NIGDY NIE PODDAMY
SIĘ
arsfan90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arsfan90
Znajdź inne posty napisane przez arsfan90