Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
6865
01.04.2009, 12:33
fcz1985
napisał(a):
Ja pier... do tego tylko dzienne:o
CO ZA ZŁODZIEJSKI KRAJ!!
Dzięki Ala1955
Dlaczego złodziejski? wydaje się to całkiem logiczne.
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu