Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3204
Stary 01.04.2009, 12:12
W McD dzisiaj dali mi za friko Wyborcza znowu. Na tej pierwszej stronie naskoczyli na kolesia od tej ksiazki. Nie wchodze juz w istote ksiazki bo jest to jakas bzdura o niczym. Chodzi mi o poziom argumentacji wyborczej, mniej wiecej taki:
"oburzajace jest to ze calosc powstala na podstawie anonimowych zrodel"

Pisze to gazeta, ktorej wiecej niz polowa "rewelacji" oparta jest na tzw. "anonimowych zrodlach", czyt. wyssanych z palcach bzdurach nie do zweryfikowania. To pobili geja, ktory anonimowo informuje, to radziecki zolnierz anonimowo opisuje jak ich przygotowywano do stanu wojennego, to znowu anonimowy ksiadz mowi o patologii w polskim kosciele albo wreszcie anonimowy kibic pisze do gazety oburzony tym co widzi na polskich stadionach.
Podsumowujac, nam wolno klamac i wymyslac, innym za zadne skarby! Wyrocznia narodu
WISŁA PANY !!