Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SzopAsR
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: (F)anatyczna Wieliczka
Offline
#
6859
01.04.2009, 11:45
Ja tez tak miałem po tym jak zainstalowałem nowa wersje ;/ kilka razy wyczysciłem dane prywatne i jest juz oki
SzopAsR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SzopAsR
Znajdź inne posty napisane przez SzopAsR