|
Senior Member
Offline
|
#6857

01.04.2009, 10:59
|
zuraw9 napisał(a): 
|
Też mam pytanie odnośnie AllPlayera: gdy podczas oglądania filmu nacisnę spację (pauza) to często wyskakuję menu programu, które trochę miejsca zajmuję na ekranie, jest to uciążliwe. Da się gdzieś wyłączyć to? Tak żeby po zatrzymaniu filmu nie robiło się nic poza pauzą.
|
Podbijam...
|
|