Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6857
Stary 01.04.2009, 10:59
zuraw9 napisał(a):Wyświetl post
Też mam pytanie odnośnie AllPlayera: gdy podczas oglądania filmu nacisnę spację (pauza) to często wyskakuję menu programu, które trochę miejsca zajmuję na ekranie, jest to uciążliwe. Da się gdzieś wyłączyć to? Tak żeby po zatrzymaniu filmu nie robiło się nic poza pauzą.
Podbijam...
Odpowiedz cytując