TSW Fanatyk napisał(a):

W moim przypadku najlepsze było to: "Mamo, będziesz babcią..."
|
Właśnie byłem taki bezczelny i wysłałem takiego sms'a mamie na zajęcia. Po 10-u minutach zadzwoniła drąc się w niebo-głosy i bredząc coś o nieodpowiedzialności, głupocie itd. A ja jej na to: "patrz na kalendarz" i zastała dłuuuuuga cisza, świadcząca o wstydzie(i uldze) wkręconej starszej.
